Святкування Дня Університету в "робочому" режимі на кафедрі ХХТ PDF Друк e-mail
Написав Olena
Середа, 08 жовтня 2014, 11:52

Сьогодні викладачі кафедри майже у повному складі проходили медичний огляд для співробітників, які працюють у шкідливих умовах. Проте, незважаючи на це, намічені заходи були проведені змістовно і цікаво для студентів нашого університету.

Магістри ІнЕЕК Сидорчук Ю. та Жуйко К. (група ЕКО-14б(м)) виступили як екскурсоводи, коментуючи технологічні особливості заводу-макету по переробці твердих побутових відходів м. Ладижин Вінницької обл. Вони познайомили своїх студентів-колег груп ЕКО-14б (ІнЕЕК) та ТЕ-13б (ІнБТЕГП) з основними технологічними рішеннями з питань переробки пластмас та харчових відходів (своїх майбутніх магістерських робіт).

З інтересом студенти, що навчались в цей день на кафедрі ХХТ, познайомились з науковими працями викладачів, аспірантів та студентів кафедри. Нові вимоги ДАК України до друкування матеріалів дисертаційних робіт та напружені відносини між Україною та Росією внесли суттєві корективи до цієї важливої роботи кафедри. Проте, залишилось головне: високий рівень наукових досліджень, логічним продовженням яких є друкування в провідних спеціалізованих журналах України та за кордоном (деякі роботи за 2013 – 2014 рр.):

- аспірант Панченко Т. І. "Український хімічний журнал";

- аспірант Панченко Т. І. "Chemistry & Chemical Technology";

- асистент Тітов Т. С. "Экологический вестник России";

- асистент Тітов Т. С. "Вопросы химии и химической технологии";

- асистент Тітов Т. С. "Проблеми трибології";

- доцент Гордієнко О. А. "Проблеми трибології";

- доцент Гордієнко О. А. "Вісник НАУ";

- доцент Гордієнко О. А. "Вопросы химии и химической технологии";

- доцент Гордієнко О. А. "Український хімічний журнал".

Окрім зазначених заходів, на засіданні Вченої ради інституту звітувала аспірант другого року навчання Панченко Т. І., яка успішно працює та має всі можливості вчасно закінчити та захистити дисертаційну роботу на тему: "Реагентне вилучення деяких 3d- та 4f-металів із промислових відходів".

Профгрупорг кафедри ХХТ

Панченко Т. І.